تبلیغات
 خیریه امام سجاد علیه السلام( نشانی وبلاک در تلگرام imamsajjad@) - تولد نوزاد عجیب الخلقه با 2 سر و 3 دست

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 2 سر و 3 دست

نوزاد دوسر ، بچه های به هم چسبیده
نوزاد دوسر یا بهتر است بگوییم دوقلوی بهم چسبیده که یک دست در قسمت پشت کمرشان داشتند پس از متولد شدن تیم پزشکی و مادر جوان شان را شگفت زده ساخت.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 2 سر و 3 دست

نوزاد دوسر با 3 دست که البته به گفته ی پزشکان دوقلوی بهم چسبیده هستند خبر جدیدی از نوزادان عجیب الخلقه ای است که در گوشه کنار متولد می شوند ."شعبانا خاتون" 23 ساله بعد از به دنیا آمدن نوزادش و دیدن وضعیت عجیب جسمی فرزندش شوکه شد.

پزشکان با دیدن نوزاد عجیب الخلقه که دو سر روی یک بدن و سه دست با سبک رشد خاص یکی از عجیب ترین تصاویر و اتفاقات دوره حرفه ای خود را شاهد بودند.

زن باردار که برای زایمان به بیمارستان امده بود برای اولین بار سونوگرافی شد ، نتیجه ی سونوگرافی نشان داد که زایمان متفاوتی رخ خواهد داد. 8 پزشک متخصص برای انجام زایمان سزارین این زن جوان آماده شدند .

نوزاد دوسر

تولد نوزاد عجیب الخلقه دوسر از مادری 23 ساله

دکتر " پوشپا پاوایا" مسئول تیم پزشکی این زایمان متفاوت می گوید:به دلیل آنکه می دانستیم زن باردار زایمان نرمالی نخواهد داشت نیاز دیدم که 8 پزشک در این جراحی حضور داشته باشند.

جراحی سزارین انجام شد و نوزاد دوقلوی به هم چسبیده که 3 دست داشت به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد اما متاسفانه نوزاد به دلیل شرایط غیرطبیعی تنها چند ساعت زنده ماند.

والدین این نوزاد علی رقم وضعیت عجیب نوزاد دوست داشتند تا او زنده بماند و بعد از مرگ فرزند دوقلوی به هم چسبیده شان بسیار ناراحت شدند.

نوزاد دوسر

عکس نوزاد دوسر با 3 دست

تولد نوزاد عجیب الخلقه دوسر

نوزاد عجیب الخقله دوقلوی بهم چسبیده 

نوزاد دوسر , تولد دوقلوهای عجیب به هم چسبیده 3 دست


منبع : گروه ترجمه نمناک


طبقه بندی: مطالب وتصاویر دیدنی،
برچسب ها: تولد نوزاد عجیب الخلقه با 2 سر و 3 دست،

تاریخ : 17 اسفند 95 | 18:59 | نویسنده : خیریه امام سجاد علیه السلام imamsajjad@ خیریه | نظرات

  • paper | ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای