تبلیغات
 خیریه امام سجاد علیه السلام( نشانی وبلاک در تلگرام imamsajjad@) - دیدار با پدر بعد از ۳۰ سال گمنامی +عکس

دیدار با پدر بعد از ۳۰ سال گمنامی +عکس

وداع با پیکر مطهر دو شهید تازه تفحص شده تهرانی

دیدار با پدر بعد از ۳۰ سال گمنامی +عکس

دو فرزند شهید تازه تفحص شده امیر ساریخانی بعد از گذشت ۳۰ سال از شهادت پدر با او دیدار و برای آخرین بار با استخوان‌های به جا مانده از پیکر مطهر پدر وداع کردند.

خبرگزاری تسنیم: هویت پیکر مطهر دو شهید تازه تفحص شده دیگر تهرانی شناسایی شد. خانواده این شهیدان با حضور در معراج شهدای مرکز بعد از گذشت چند دهه از شهادت، با پیکر مطهر شهیدشان دیدار کردند.

نخستین دیدار خانواده «شهید تازه تفحص شده تهرانی، امیر ساریخانی» عصر امروز چهارشنبه 11 اسفندماه 95 در معراج شهدا برگزار شد. در این دیدار دو فرزند شهید ساریخانی بعد از گذشت 30 سال از شهادت پدر با او دیدار و برای آخرین بار با استخوان‌های به جا مانده از پیکر مطهر پدر  وداع کردند.

شهید امیر ساریخانی متولد 1336 است که در سال 1365 در منطقه حاج عمران در سن 29 سالگی به شهادت رسید. پیکر مطهر او در منطقه ماند و در شمار شهدای مفقودالاثر قرار گرفت. پیکر مطهر شهید امیر ساریخانی طی عملیات تفحص اخیر توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در منطقه حاج عمران کشف شده و هویت او از طریق پلاک شناسایی محرز شده است.
 

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید تازه تفحص شده فردا؛ پنج شنبه 12 اسفندماه 95 از ساعت 9 صبح در شهرک شهید چمران تهران تشییع می‌شود و سپس برای انجام مراسم خاکسپاری شهدا به قطعه 50 گلزار شهدای تهران منتقل خواهد شد.

همچنین خانواده «شهید تازه تفحص شده، اکبر منفرد» نیز روز گذشته سه شنبه 10 اسفندماه 95 با حضور در معراج شهدای تهران با پیکر مطهر شهید پس از گذشت 28 سال از شهادتش دیدار کردند. پیکر مطهر این شهید دفاع مقدس طی عملیات تفحص اخیر کشف شده و به زادگاهش در تهران باز گشت. هویت پیکر او از طریق ازمایش DNA شناسایی شده است.

 
 


طبقه بندی: دفاع مقدس شهدا،
برچسب ها: دیدار با پدر بعد از ۳۰ سال گمنامی +عکس،

تاریخ : 14 اسفند 95 | 08:56 | نویسنده : خیریه امام سجاد علیه السلام imamsajjad@ خیریه | نظرات

  • paper | ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای